Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudim – Farní charita Chrudim vykonává služby, kterými pomáhá ostatním. Teď založila sbírku na podporu své vlastní činnosti. Zdravotní sestry...Celý článek »
vydáno před 1 rok 37 týdnů
Všichni procházíme vyčerpávajícím obdobím, ale zdravotníci často na pokraji duševních i fyzických sil. Proto jsme se rozhodli uspořádat sbírku...Celý článek »
vydáno před 2 roky 32 týdny
Chrudim – Hashtag #weareoneteam, který provází chrudimský tým, nabírá v posledním období vzhledem k pandemii koronaviru zcela nový rozměr. A fanoušci...Celý článek »
vydáno před 2 roky 49 týdnů
Chrudim – Čtvrtý charitativní vánoční hokejový turnaj byl rozehrán na zimním stadionu v Chrudimi 16. prosince 2019 v 18.45 hodin....Celý článek »
vydáno před 3 roky 10 týdnů
Chrudim - „Evropský týden mobility“ je opět tu. Kromě propagace zaručeně ekologického, zdraví prospěšného a k ostatním účastníkům silničního provozu...Celý článek »
vydáno před 7 let 20 týdnů
Chrudim/Hodonín - Vlna solidarity se vzedmula poté, co byla veřejnost infomována o neštěstí, které potkalo rodinu bydlící v bývalé hájence v Hodoníně...Celý článek »
vydáno před 7 let 34 týdny
Chrudim - Divadelnictví, spolek ochotníků a vůbec provozování činohry má ve městě dlouhou tradici. Její součástí je i vybavení prvního divadla v...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Chrudim - Poté, co sebevražedný atentátník zabil v afghánském Bagrámu tři chrudimské výsadkáře, byly ve čtvrtek převezeny jejich ostatky do...Celý článek »
vydáno před 8 let 25 týdnů
Chrudim - Taneční škola InDance připravila taneční představení Hejblata, které můžete zhlédnout v sobotu 7. června v 18 hodin v ...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Chrudim - Jako by snad okolí supermarketu Albert bylo prokleté. Po nepořádku, který zde dělají bezdomovci, nebo nezakrytém kanálu hrozícím úrazem a...Celý článek »