Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 roky 7 týdnů
Chrudim – Velký zápas bez fanfár. Tým MFK Chrudim hostí na svém stadionu nedalekého konkurenta, v rámci východočeského derby dojde na měření sil s...Celý článek »
vydáno před 5 let 42 týdny
Chrudim - Před fantastickou atmosférou dokázali chrudimští fotbalisté zaskočit vedoucí tým druhé ligy z Hradce Králové a i přesto, že téměř celý...Celý článek »
vydáno před 5 let 43 týdny
Chrudim - Všichni do pozoru! Blíží se druhé východočeské derby letošní sezony, v rámci kterého dorazí na Městský stadion za Vodojemem tým FC...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 2 dny
Brno - Fotbalisté Chrudimi zvítězili v 30. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na hřišti Líšně 2:1. Všechny góly padly po přestávce. Nejprve se trefili...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 2 dny
Kroměříž - Fotbalisté Chrudimi ve 28. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY remizovali s Kroměříží 1:1. Hosté šli do vedení brzy díky brance Závišky. Po poločase...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 5 dnů
Chrudim - Fotbalisté Chrudimi v rámci 27. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nestačili na lídra tabulky Duklu Praha 0:2. Úvodní branku zápasu vstřelil v...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 3 dny
Opava – Fotbalisté Chrudimi v utkání 26. kola FORTUNA národní ligy remizovali s Opavou 0:0. Domácí sice měli herní převahu a hosty výrazně...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 3 dny
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi v rámci 25. kola FORUTNA národní ligy porazili na domácím stadionu Příbram vysoko 6:3. Domácí sice po sedmnácti...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 2 dny
Praha – Chrudim si z hlavního města přivezla porážku. Viktoria šla jeho zásluhou do vedení ve 31. minutě, to jí ale vydrželo pouze dvě minuty díky...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 6 dnů
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi remizovali v utkání vloženého 23. kola na svém stadionu 1:1 s Varnsdorfem. Domácí celek poslal dvě minuty po přestávce...Celý článek »