Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 28°C
Pozítří: 29°C
vydáno před 13 týdnů 10 hodin
Sobětuchy – Většina obyvatel má stále v živé paměti záplavy z roku 2007 a 2010. Dokončení protipovodňových opatření, kterými se rozšíří a prohloubí...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 5 dnů
Pardubický kraj – Příroda meteorology opět přelstila. Stále platí první stupeň povodňové aktivity, to znamená, že voda by se neměla vylévat...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 den
Pardubický kraj/Perálec – Mezi Skutčí a Prosečí je obec Perálec a její součástí je malá vesnice Kutřín, kde v současné době žije 45 obyvatel. Právě...Celý článek »
vydáno před 28 týdnů 1 den
Chrudim – O tom, že místní městský rozhlas už roky funguje poněkud nespolehlivě, vědí nejspíše všichni obyvatelé města. Málokdo také spolehá na...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 10 hodin
Pardubický kraj – Hasiči řeší od úterního večera i dnes celý den škody způsobené vydatným deštěm. Vyjížděli ale i k požárům. Jenom v souvislosti s...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 1 den
Chrudimsko –⁠ Hasiči z Hrochova Týnce museli protipovodňovými vaky přehradit silnici Dvakačovice – Vejvanovice. Na nohou jsou od brzkých ranních...Celý článek »
vydáno před 38 týdnů 5 dnů
Heřmanův Městec – Blesková povodeň, která zasáhla město 14. června, způsobila velké škody v zámeckém parku. Zatímco dříve bylo možné načerpat zde...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Chrudim – Článek Chrudimských novin, v němž hrál hlavní, nepříliš lichotivou roli městský rozhlas, poukazoval na zastaralost a nefunkčnost...Celý článek »
vydáno před 1 rok 9 týdnů
Chrudim – Jde o problém, o němž se dlouhé roky ví, ale pro jeho vyřešení nedělá mnoho. Městský rozhlas je, lidově řečeno, „sto let za opicemi“. Není...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudim – Kdo si dnes, v době, kdy spíše většina obyvatel České republiky řeší vysychající studny, vzpomene na problém zcela opačný. Nejsou tak...Celý článek »