Chrudimské noviny

Dnes: 8°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 8 let 11 týdnů
Chrudim - Město zasáhla v neděli v podvečer už podruhé v uplynulém týdnu další silná bouře, kterou tentokrát doprovázel prudký déšť a hromobití....Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 2 dny
Chrudim – Ničivé tornádo ovlivnilo i realizaci úspěšného projektu letošní Burzy filantropie, který podpořilo i město Chrudim a zapojila se do něj i...Celý článek »
vydáno před 3 roky 50 týdnů
Chrudim – Silný vítr zaměstnával v neděli nejen hasiče a republikovou policii, ale také strážníky městské policie. Ti nevěděli, kam dřív vyrazit,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – Vichřice trápila hlavně v neděli celou Českou republiku. Výjimkou nebylo ani Chrudimsko a Chrudim samotná. Její řádění se bohužel neomezilo...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Letní bouřky v minulosti ošklivě vyzkoušely obyvatele města a přinesly s sebou i kritiku městského informačního systému. Varovné SMS zprávy...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Chrudim/Píšťovy - Že se s některými opravami ve městě nespěchá, si už mnozí Chrudimáci zvykli. Nejprve se obvykle opraví to, co je vidět při...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Chrudim - Jak už se stává v Chrudimských novinách pomalu tradicí, konec roku je opět věnován bilancování a informacím jinak nepřístupným...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Chrudim - Poškozená zeď židovského hřbitova, na kterou spadl přerostlý strom, už opět stojí. V pátek ji totiž znovu vybudovali pracovníci...Celý článek »
vydáno před 8 let 5 týdnů
Chrudim - Odstraňování škod po letních vichřicích způsobilo hluboký zásek do futer městského rozpočtu. Radnici proto nezbývá, než se...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 týdnů
Chrudim - Lávka, kterou v parku Střelnice poničila poblíž zdejší nově opravené kapličky červencová vichřice, se už nevrátí na původní místo. Rozhodlo...Celý článek »