Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 28 týdnů
Chrudimsko – Kvůli dostavbě obchvatu jsou na více místech rozbité silnice. Správa a údržba silnic Pardubického kraje (SÚS) už teď monitoruje...Celý článek »
vydáno před 1 rok 40 týdnů
Řestoky – Dříve by se sem dalo vjet vysokou rychlostí přes hluboké výmoly snad jedině tryskáčem. Od té doby, co se ale opravila silnice přes Tři...Celý článek »
vydáno před 2 roky 4 týdny
Chrudim – Už jen měsíc a půl a měla by začít půlroční oprava silnice a s ní spojená uzavírka. Opravovat se bude tříkilometrový úsek silnice, průtah z...Celý článek »
vydáno před 3 roky 23 týdny
Chrudim – Není žádným tajemstvím, že nejen v době dopravních špiček si řidiči rádi krátí cestu po takzvaném „malém obchvatu“. Jedná se o silnici,...Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Chrudim - Záhada zrušeného sjezdu ze silničního obchvatu města u Medlešic má pravděpodobně řešení. Ředitel pardubické pobočky Ředitelství...Celý článek »
vydáno před 9 let 28 týdnů
Chrudim - Mimoúrovňová křižovatka, která měla na budovaném obchvatu města vzniknout poblíž Medlešic, se z plánovaných staveb přesunula do staveb...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 1 den
Chrudim – Ulice Dr. Milady Horákové projde v režii Ředitelství silnic a dálnic ČR rozsáhlou rekonstrukcí od kruhového objezdu u nemocnice, přes most...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 2 dny
Chrudim/Medlešice – K tragickému střetu došlo podle výjezdu hasičů už kolem 9. hodiny ráno. Dvě osobní auta a jedno nákladní se střetla nedaleko...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 1 den
Chrudim – Rekonstrukce ulice České, úsek Družstevní až Topolská, dospěla po mnoha měsících do zdárného konce. Zítra se tu plně obnoví provoz. Na...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 12 hodin
Chrudim – Prašnost, omezení dopravy a nespokojenost některých občanů s sebou nese budování kanalizace v Medlešicích. Především starší obyvatelé byli...Celý článek »