Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 týdnů 2 dny
Chrudim – Jak asi bude vypadat letošní pouť? Budou pořadatelé nabízet u vstupu dětem chůdy, aby z pouti také něco měly, nebo se vše zvrhne jako v...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 1 den
Chrudim – V sobotu večer řešili strážníci oznámení o napadení na Resselově náměstí. Jak to bylo ve skutečnosti a co za to, bude muset rozhodnout až...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 1 den
Chrudim – Kdo má raději pohodu, upřednostňuje slušnost, pořádek a duchovní hodnoty, tomu se líbilo více na náměstí na atrakcích Lagronů. Ti, kdo ke...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Podobně absurdní situaci by nevymyslel ani mistr absurdního dramatu, bývalý, všemi milovaný prezident Václav Havel.Celý článek »
vydáno před 1 rok 48 týdnů
Chrudim – Mnozí Chrudimáci to doslova obrečeli, jiní kvitovali s povděkem. Světská část místní proslavené Salvátorské pouti letos nebude. Poslední...Celý článek »
vydáno před 2 roky 5 týdnů
Chrudim – Dvě tradiční akce jsou symbolem léta v druhém největším městě Pardubického kraje. Letní prázdniny otevírá Loutkářská Chrudim, láme je na...Celý článek »
vydáno před 2 roky 6 týdnů
Chrudim – Pořadatelé tradičního Chrudimského Silvestra se snaží zachránit Chrudimskou pouť 2020. Vedení města Chrudim oznámilo, že se pouť v...Celý článek »
vydáno před 3 roky 48 týdnů
Chrudim – Tradiční Salvátorská pouť se blíží. Spolu s ní přichází také řada uzavírek a dopravních omezení. Oproti loňskému roku nedochází k žádným...Celý článek »
vydáno před 4 roky 48 týdnů
Chrudim – O čem bude nadcházející víkend, ví všichni, kdo Salvátorskou pouť milují, nebo nesnáší. Centrum města je plné atrakcí a stánků, hudba brzy...Celý článek »
vydáno před 5 let 48 týdnů
Chrudim - Někteří rezidenti si i letos stěžují, že jim strážníci městské policie brání při vjezdu do centra města v souvislosti s nájezdem atrakcí...Celý článek »