Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 19°C
vydáno před 13 týdnů 2 dny
Podlažice – Koncertem Hradišťanu Jiřího Pavlici začíná dnes večer v Chrasti, na klášteřišti u kostela sv. Markéty v Podlažicích, připomínka...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 4 dny
Chrast-Chacholice/Horka – Dobrodružství na obou stranách silnice vedoucí z Podlažic na Skuteč už zažívají řidiči od 19. května. Tento týden se navíc...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 2 dny
Chrudimsko – Žena, která si úterní cestu z práce krátila přes Zaječice, může mluvit o zázraku, že je naživu, a na 13. duben asi nikdy nezapomene....Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 dny
Pardubický kraj – Hasiči řeší od úterního večera i dnes celý den škody způsobené vydatným deštěm. Vyjížděli ale i k požárům. Jenom v souvislosti s...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Chrast – Po úspěšném prvním ročníku přichází v sobotu 12. září v 10 hodin další Slavnost jablek a medu. Na zámeckém nádvoří ochutnáte...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Vnitřní klid a čistá duše, to je první charakteristika, která mi vytane na mysl po setkání s tímto člověkem. Náš rozhovor probíhal živě, zatímco...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Chrudim/Podlažice – Vedení Vodárenské společnosti Chrudim, a. s., zveřejnilo radostnou zprávu. Díky vydatným dešťům z posledních dní zdroje pitné...Celý článek »
vydáno před 2 roky 12 týdnů
Chrast - V horkých dnech osvěžte tělo i mysl v chladných prostorách Městského muzea. Návštěvníci mohou muzejní prohlídku propojit s ...Celý článek »
vydáno před 5 let 11 týdnů
Podlažice - Mladý život si vyžádala vážná dopravní nehoda u obce Podlažice. Neštěstí se stalo v místech, kde již několik křížků umístěných na...Celý článek »
vydáno před 5 let 26 týdnů
Chrudim - A jsme v půlce. Aprílový měsíc nám dokazuje, jak krásné umí být jaro pro každého, kdo se ještě nezapomněl dívat kolem sebe a všechna ta...Celý článek »