Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 týdnů 7 hodin
Chrudim – Ve středu 13. července v 21.30 hodin promítá letní kino novou koprodukční česko-slovensko-maďarskou pohádku Zakletá jeskyně. Snímek je...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 6 dnů
Chrudim – V areálu letního kina se v pátek 10. června v 19 hodin uskuteční koncert české herečky a zpěvačky Barbory Polákové. Barbora...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 1 den
Chrudim – Každoroční setkání v areálu letního kina se koná v pondělí 27. prosince přibližně od 16 hodin. Ohřát se můžete u ohně, posilnit...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Mediálně dostatečně propagovaný film Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel dorazil i do chrudimského letního kina. S pánskou partou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 týdny
Chrudim – Letní kino má na páteční večer 23. června připravený animovaný film pro celou rodinu. Pohodový příběh s názvem Luca je inspirovaný...Celý článek »
vydáno před 1 rok 4 týdny
Chrudim – Pohodový večer v letním kině lze očekávat při sledování nového českeho snímku Adama Hobzíka Ubal a zmiz. Tuto českou komedii leťák...Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim – Rodinné animované filmy promítne letní kino již tento víkend. V pátek 25. června je na programu ruský film Moře kouzel a v sobotu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Chrudim – Letní kino ožívá prvním jarním koncertem, který pořádá pro veřejnost spolek Hurá na výlet ve spolupráci se spolkem MaChr, a další budou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 48 týdnů
Chrudim – V sobotu 12. září v 15 hodin přijďte na Resselovo náměstí oslavit dvacet let Pardubického kraje. Čekají na vás známé hudební kapely,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 50 týdnů
Chrudim – Filmový večer na konci prázdnin můžete strávit v zemi tance a zpěvu. Letní kino přichystalo na páteční večer 28. srpna animovaný snímek...Celý článek »