Chrudimské noviny

Dnes: 8°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 15°C
vydáno před 17 týdnů 5 dnů
Pardubický kraj – V pondělí začaly akce v rámci Týdne pro klima. Letos se zapojily pořádáním akcí zdaleka nejaktivněji lidé v Pardubicích....Celý článek »
vydáno před 1 rok 4 týdny
Pardubice – Počet prokazatelně nakažených coronavirem stoupá. Přibývá také těch, kdo buď z vlastní vůle, nebo z vůle autority podstupují testy, aby...Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Chrudim – Oblíbené, unikátní, hojně navštěvované. Takové jsou tradiční vánoční trhy, jež pořádá Zahradnictví Mikan na Blehovsku. Všechny zmíněné...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Pardubice - Město po čtyřech letech znovu prozkoumá dopravní chování svých obyvatel. Na základě výsledků dotazníkového šetření tak zjistí, kolik...Celý článek »
vydáno před 5 let 35 týdnů
Chrudim/Medlešice - Ve středu 17. února v 17 hodin začne v medlešickém zámku diskuse, kterou svolalo vedení města a místní osadní výbor. Hlavním...Celý článek »
vydáno před 6 let 34 týdny
Pardubice/Chrudim - V uplynulých dnech se konala policejní celorepubliková dopravně bezpečnostní akce, která byla zaměřená zejména na nákladní a...Celý článek »
vydáno před 7 let 37 týdnů
Pardubice - Dopravně složité období čeká obyvatele i návštěvníky Pardubic v následujících měsících. Ve městě budou v blízké době zahájeny dvě velké...Celý článek »
vydáno před 7 let 46 týdnů
Chrudim - Nemalé dopravní komplikace způsobuje uzavřená kruhová křižovatka U Guláška. Přestože byla radnicí i prostřednictvím ...Celý článek »
vydáno před 7 let 48 týdnů
Chrudim - Ve městě se v současnosti nachází několik kritických míst, kde řidiči občas zaregistrují hlídku městské policie s přenosným...Celý článek »
vydáno před 8 let 16 týdnů
V roce 2011 jsme si připomněli již 140. výročí vzniku železniční trati Pardubice - Havlíčkův Brod. Přestože je tato trať vedena i v...Celý článek »