Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 36 týdnů
Slatiňany/Kunčí - Ještě v pondělí patřil Nebeský rybník ve slatiňanské místní části Kunčí skalním vyznavačům Petrova cechu. Dnešní ranní mrazíky však...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 2 dny
V neděli bylo Žofie. Ta ráda vše zalije. Tentokrát však ani kapka. Časně ráno se začala do Kunčí sjíždět auta a postavičky na kolech. Auta parkovala...Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 5 dnů
Konec loňského a začátek letošního roku byl mimořádně teplý. Na Silvestra se na Náveském rybníku v Kunčí rybařilo. I mne to zlákalo. Přiznám se, že...Celý článek »
vydáno před 1 rok 4 týdny
Chrudim – Symbolické předání nově obnoveného rybníka se v pondělí po 122 dnech střídavé práce a nutných technologických přestávkách událo v místní...Celý článek »
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Chrudim – Na rybníku ve Vlčnově, kde se 12. března začalo s revitalizací, prý stojí práce. Prostoje, které by se mohly zdát některým škarohlídům...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim/Vlčnov – V pátek 12. března byla zahájena revitalizace návesního rybníka ve Vlčnově. Do výběrového řízení se přihlásilo celkem 12 firem...Celý článek »
vydáno před 1 rok 23 týdny
Chrudim/Vlčnov – Od října roku 2018 se chystala projektová dokumentace k revitalizaci rybníka, následovaly dva dodatky a zatím to ale vypadá na další...Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 týdny
Chrudim – Černé skládky vznikají a zase zanikají. Nepořádek se obvykle objeví na nějakém dobře zastrčeném místě, kde má tvůrce skládky dobrou šanci...Celý článek »
vydáno před 2 roky 19 týdnů
Na škrovádské návsi stojí socha sv. Jana Nepomuckého. Naproti němu je mnohem mladší pomník padlým ve světové válce. K nim se přiřadily oběti z války...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Kdybychom se vydali z Chrudimi směrem na Žďár nad Sázavou, zanedlouho začne silnice stoupat. Mineme Nasavrky, a když projedeme Novou Vsí dostaneme se...Celý článek »