Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 týdnů 5 dnů
Chrudim – Nehospodárný a neopodstatněný je podle místostarosty Petra Lichtenberga (Svobodní) doplněk k prodeji městských bytových domů,...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 6 dnů
Chrudim – Dochází po několika letech na látání děr v rozpočtu dlouho avizovaným prodejem? Rada města v pondělí doporučila ke schválení...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 2 dny
Chrudimsko – Kvůli dostavbě obchvatu jsou na více místech rozbité silnice. Správa a údržba silnic Pardubického kraje (SÚS) už teď monitoruje...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 4 dny
Chrudim – Prostor za Pardubskou fortnou rozkvetl do krásy. Tiskový úsek o tom hned informoval a přidal i povedené fotografie jak ze zahradnického...Celý článek »
vydáno před 1 týden 12 hodin
Chrudim – Uplynula další zima, ale záhada v Malecké pokračuje. V tuto chvíli odbor investic podle odpovědi místostarosty Aleše Nunváře (Piráti)...Celý článek »
vydáno před 1 týden 2 dny
Chrudim – Letos v květnu tomu bylo už deset let, co se veřejnosti slavnostně zpřístupnily Klášterní zahrady a s nimi také turistický okruh „Zlatá...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 3 dny
Chrudim – Zatímco třeba v hlavním městě využili skulinky v neobratném opatření a některé předzahrádky se tam otevřely dokonce už na začátku dubna,...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 4 dny
Chrudim – Kdo ví, jak to bylo s popadanými květináči. Kdo sleduje dění ve Filištínské ulici pravidelně, ten ví, že tu atmosféra občas pěkně houstne,...Celý článek »
vydáno před 52 týdny 24 min
Dana Pavlasová se věnuje hodinářství od začátku sedmdesátých let. Pochází z malé vesničky Rusava na Moravě, u Bystřice pod Hostýnem a do Čech ji...Celý článek »
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Chrudim – S vizuálním smogem chtělo bojovat minulé vedení města, to současné si odstraňování často nevkusných reklamních poutačů a vývěsních štítů...Celý článek »