Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 49 týdnů 1 den
Horní Bradlo – Coronavirus a vládní opatření dopadají jako sekyra na mnohé podnikatele a živnostníky. Tradiční výrobce vánočních ozdob, který sídlí v...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 3 dny
Chrudim – Zatímco v jiných státech už od živých vánočních stromků ustupují, z Markovic zamířil před devátou hodinou na voze Technických služeb...Celý článek »
vydáno před 1 rok 22 týdny
Chrudim – Před sebou máme snad poslední opravdu horký den. Údajně by teploty měly vystoupit vůbec nejvýš v rámci celého roku. Ale kdo ví?...Celý článek »
vydáno před 2 roky 15 týdnů
Chrudim – Další říjnový víkend je za dveřmi a slibuje lehký závan léta. Teploty prý budou atakovat dvacítku, ideální čas k výletům do přírody a sběru...Celý článek »
vydáno před 2 roky 22 týdny
Chrudim – Chladná rána nám připomínají, že babí léto už natahuje své stařecké ruce. Nemusíme ale smutnit, protože se blíží pro mnohé z nás...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – Plesová sezóna nám utěšeně začíná, nastává čas překontrolovat společenské oděvy a zjistit, kde tlačí boty. Také se zdá, že teploty...Celý článek »
vydáno před 4 roky 16 týdnů
Mrákotín/Praha - V neděli 8. října byla zakončena celostátní akce Týden knihoven. Právě u příležitosti této kampaně byli minulý týden ve čtvrtek...Celý článek »
vydáno před 4 roky 29 týdnů
Chrudim/Horní Bradlo – „Vynikající a užitečná,“ tak hodnotí nejnovější přírůstek k obecnímu mobiliáři ve vesnici, kterou mnozí považují za srdce...Celý článek »
vydáno před 5 let 18 týdnů
Chrudim - Podzim je od čtvrtka oficiálně tady. Rána jsou chladná a jen přívětivost svatého Petra dává během slunečných dní zapomenout, že zima by...Celý článek »
vydáno před 5 let 23 týdny
Horní Bradlo/Lipka - Železné hory jsou místem, kde se nachází hned několik památných a úctyhodně starých stromů. Ať už se jedná o Žižkův dub pod...Celý článek »