Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 1 týden 6 dnů
Chrudim – K tomu, aby zastupitelstvo opět zvážilo vznik discgolfového hřiště, už chybí jen pár podpisů. Vznikla totiž nová petice, ke které...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Chrudim – Bude, nebo nebude? Nejprve se zdálo, že po vyjádření části veřejnosti a též zamítavém postoji města je problematika discgolfu v Městském...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Pardubice – Už uběhl rok od schválení rekonstrukce letního stadionu za 430 milionů a zhotovitel je stále neznámý. Zatímco některé představa moderního...Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim – Uvažované discgolfové hřiště v Městském parku vzbudilo mnoho emocí. Mnozí ho tu nechtěli ani vidět, protože by prý ohrožovalo „maminky s...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Jméno Lukáše Pleskota zná většina Chrudimáků díky firmě OMEGA plus, kde má na starosti internet. Nebo jako vedoucího internetových projektů. Málokdo...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudim – Letní stadiony jsou ve městě dva. Jeden, ten větší, leží v ulici V Průhonech. Druhý „za vodojemem“. Často dochází k mýlkám, který ze...Celý článek »
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Chrudim – Svého času místní veřejností hýbala kauza zvaná „discgolf“. Novou atrakci, údajně celosvětově uznávaný a populární sport, chtělo město...Celý článek »
vydáno před 1 rok 44 týdny
Žiji v tomto městě mnoho let, záleží mi na něm i na tom, co se tu děje. Jsem zarytý ochránce přírody.Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Chrudim – Městský park, Leninovy sady, Wiesnerovy sady je pro většinu obyvatel města místem, které doslova dýchá jakousi těžko specifikovatelnou, až...Celý článek »
vydáno před 3 roky 32 týdny
Chrudim – Stále početnější účast má již tradiční šachový turnaj šachové Zaječice, jehož 56. ročník se konal o víkendu v Chrudimi. Turnaj,...Celý článek »