Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 9 týdnů
Chrudim – Město Chrudim přistoupilo k opatření, aby se co možná nejvíce zamezilo šíření viru v situaci, kdy už i laboratoře v libereckém kraji...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 4 dny
Chrudim – Vánoční strom na Resselově náměstí se rozzáří v neděli 27. listopadu v 17 hodin. Přijďte se potěšit letošním krásným stromem a...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 20 hodin
Chrudim – Kvůli opravám plynovodu v Novoměstské ulici, a s tím související uzavírkou, letos zdobí vánoční strom Resselovo náměstí o dva týdny dříve....Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim – Pracovníci Technických služeb Chrudim už začali od 6. ledna pomalu odstrojovat vánoční stromeček na Resselově náměstí. Ve čtvrtek ráno jej...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudimsko – Mají nový název, ale pořád jsou to ty samé vyhlášené ručně malované a foukané tradiční vánoční ozdoby, dřívě vyráběné v Horním Bradle....Celý článek »
vydáno před 1 rok 49 týdnů
Horní Bradlo – Coronavirus a vládní opatření dopadají jako sekyra na mnohé podnikatele a živnostníky. Tradiční výrobce vánočních ozdob, který sídlí v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 2 týdny
Pardubice – Proč je lepší mít stromek umělý, se přesvědčila rodina z Pardubic a také, že je něco pravdy na tvrzení, že po šestém lednu neodstrojený...Celý článek »
vydáno před 2 roky 10 týdnů
Východní Čechy/Pardubický kraj –⁠ Že náměstí ve Skutči ještě zeje prázdnotou a vhodný strom se teprve hledá, asi nikoho nepřekvapí, ale...Celý článek »
vydáno před 2 roky 11 týdnů
Chrudim – Vánoce se blíží a jen vláda České republiky ví, jak je budeme trávit. S největší pravděpodobností doma u televize, přecpaní cukrovím – tedy...Celý článek »
vydáno před 3 roky 9 týdnů
Chrudim – Listopad končí a vládu přebírá prosinec. Neděle, která bude i prvním prosincovým dnem, je též první nedělí začínajícího adventu. Opět je tu...Celý článek »