Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 roky 10 týdnů
Chrudim – Většina místních základních škol je zřizována městem. Město také dbá na jejich opravy, rekonstrukce a zachování důstojného prostředí pro...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Chrudim - Přestože vypadá jako otloukánek, o nějž nikdo moc nestojí, je bývalý hřbitovní kostel svatého Michaela Archanděla na Tyršově náměstí...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 5 dnů
Chrudim – Potkáváme se s nimi na ulici, v MHD, v obchodě. Někteří si mezi nimi dokonce našli nové přátele. V Chrudimi se podle všech námi získaných...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 2 dny
Restaurace ve spolkové zemi Dolní Rakousko zavírají jedna za druhou. I proto se tamní zemská vláda rozhodla, že některým podnikům bude poskytovat...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 5 dnů
Chrudim – Po středečním kontrolním dnu se na střeše knihovny konečně objevil porost. Autentická fotka na internetu ihned vyvolala nejrůznější reakce...Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 1 den
Chrudim – Na všech dostupných vizualizacích je vidět exteriér i interiér knihovny, na co se ale budou dívat z okna obyvatelé přilehlého paneláku...Celý článek »
vydáno před 1 týden 6 dnů
Chrudim – O největších problémech hospodaření města, a nejen plánované diskutabilní investici do Hotelu Bohemia, promluvil naplno starosta František...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 6 dnů
Chrudim – Ve středu proběhl kontrolní den na stavbě nové knihovny a tiskový úsek města Chrudim zveřejnil fotky, na kterých je vidět, jak rychle práce...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 1 den
Chrudim – Stavitel nové knihovny v Topolské ulici  přišel pro město Chrudim s výhodnou nabídkou. Postaví knihovnu z technologicky lepšího...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 6 hodin
Chrudim – Pardubický kraj dotuje opravy památek. V letošním roce se rozděluje 20 milionů korun. I do Chrudimi, kde se za obdržené peníze dá částečně...Celý článek »