Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 23 týdny
Chrudim – K předvánoční době již neodmyslitelně patří setkávání se v atmosféře Vánoc na výstavách v Zahradnictví Mikan na Blehovsku....Celý článek »
vydáno před 3 roky 6 týdnů
Chrudim – V České republice není tento svátek státní, ale patří mezi významné dny. Letos MDŽ připadá na pondělí 8. března. Obvykle bývají...Celý článek »
vydáno před 3 roky 23 týdny
Chrudim – Zahradnictví na Blehovsku po několik let pořádalo ve svých prostorách vánoční výstavu, kterou si oblíbily snad všechny generace. Každý rok...Celý článek »
vydáno před 4 roky 4 týdny
Chrudim – Programy kulturních akcí se poškrtaly a lidé si hledají takové aktivity, které nevyžadují, aby vycházeli zbytečně ze svých domovů.Celý článek »
vydáno před 4 roky 20 týdnů
Chrudim – Muzeum loutek slavnostně připravilo na čtvrtek 5. prosince od 15 do 20 hodin tradiční mikulášské odpoledne plné zážitků a nadílky pro...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim - Na tento víkend od soboty 23. do 24 listopadu se těší mnoho z nás. Zahradnictví Mikan připravilo inspirativní vánoční výstavu s ...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Již od soboty 24. listopadu až do Štědrého dne si návštěvníci Zahradnictví Mikan na Blehovsku mohou užívat vánoční atmosféru. Letošní...Celý článek »
vydáno před 6 let 19 týdnů
Chrudim - Muzeum loutkářských kultur připravilo v rámci letošního Adventu pro své návštěvníky hned několik akcí, které přispějí k navození vánoční...Celý článek »
vydáno před 9 let 19 týdnů
Chrudim - Některé obyvatele sídliště U Stadionu strašil čert ještě v noci na sobotu. Konkrétně ve vchodu čp. 718 se jeden zapomněl a prozradilo ho...Celý článek »
vydáno před 10 let 11 týdnů
Na většině míst v České republice zachytili provozovatelé nejrůznějších zahrad, parků, či zahradnictví trend bylinek, které jsou mezi veřejností ve...Celý článek »