Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 12 týdnů 4 dny
Chrudim - Po čtvrtečním silném větru, který lámal stromy a ohýbal i plechové značky, musela městská policie opáskovat některé lokality v městském...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 5 dnů
Chrudim – K tomu, aby zastupitelstvo opět zvážilo vznik discgolfového hřiště, už chybí jen pár podpisů. Vznikla totiž nová petice, ke které...Celý článek »
vydáno před 4 roky 46 týdnů
Chrudim – Velký zájem vzbudila kauza pomrzlých rybek z jezírka v městském parku. Přestože se zdálo, že šupináči to mají spočítané, někteří z koi...Celý článek »
vydáno před 1 týden 2 dny
Praha/Chrudim/Hlinsko – Vodárenská společnost Chrudim, a. s., vypouští odpadní vody z čistírny odpadních vod v Hlinsku do povrchových vod toku...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 1 den
Nasavrky – Pokud se chcete ještě než spadne listí pokochat pohledem na krásný zářivě žlutý kaštanový sad, vyražte už tuto sobotu na farmářské trhy a...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 1 den
Hlinsko/Kouty – Důvod úhynu desítek kilogramů ryb na řece Chrudimce je pořád neobjasněný, ale pozornost médií se po vydání tiskové zprávy hasičů o...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 3 dny
Chrudim – Územní odborné pracoviště Národního památkového ústavu v Pardubicích chystá u příležitosti Dne evropského  dědictví v sobotu prohlídku...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 3 dny
Hlinsko/Vítanov – Není to zdaleko poprvé, co se stala havárie na řece Chrudimce. Celou věc by měla prošetřit policie, která byla v neděli u čističky...Celý článek »
vydáno před 1 týden 3 dny
Chrudim – Co předcházelo úhynu několika ryb v Chrudimce? Strážníci jich napočítali celkem šest. O průzkumu Chrudimky a možné příčině úhynu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudim – Bude, nebo nebude? Nejprve se zdálo, že po vyjádření části veřejnosti a též zamítavém postoji města je problematika discgolfu v Městském...Celý článek »