Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 roky 29 týdnů
Chrudim - V sobotu 15. prosince sehraje Loutkářský spolek Kacafírek představení s názvem Pohádky a pověsti o Kacafírkovi. Tři humorné příběhy z...Celý článek »
vydáno před 4 roky 20 týdnů
Chrudim - Sobotní dopoledne 17. února můžete věnovat celé dětem.  V divadle na ně čeká již avizovaná výstava železničních modelů a kousek...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim - Sice končí světlá část roku, ale pro děti se i tak najde nějaký zajímavý program. V pondělí 25. září  v 17 hodin  pro ně ve...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Každému z nás se jistě stalo, že si jen tak vykračoval po ulici, mrknul na krásné tenistky prohánějící míčky na antuce a než se nadál, jeho...Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Chrudim - Loutkářský spolek Kacafírek zve v pátek 18. října od 17 hodin děti a jejich rodiče na podzimní Ševcovskou pohádku. Představení se koná...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Chrudim - V pondělí 25. června v 17 hodin se jako předzvěst nadcházejícího svátku loutkářů uskuteční ve Spolkovém domě představení spolku...Celý článek »
vydáno před 10 let 25 týdnů
Chrudim -  V sobotu 14. ledna v 15 hodin se uskuteční v Galerii ART Chrudim výstava kreseb chrudimského rodáka Jana Stejskala pod...Celý článek »