Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 dnů 14 hodin
Chrudim – Oproti rozhodnutí z minulého zasedání zastupitelstva se město nově rozhodlo, že vykoupí pozemky kvůli příjezdu na Moravovu...Celý článek »
vydáno před 2 roky 2 týdny
Chrudim – O možné stavbě parkovacího domu v lokalitě „Moravova zahrada“ a skandálním jednání bývalého vedení města Chrudimské noviny již informovaly...Celý článek »
vydáno před 2 roky 17 týdnů
Chrudim – Parkování ve městě je nekonečným příběhem, v němž jen těžko případný zájemce najde absolutního vítěze. Vyřešit situaci, v níž na jedné...Celý článek »
vydáno před 2 roky 22 týdny
Chrudim – Čas od času dorazí na radnici žádost od některého z občanů, jejímž předmětem je prodej pozemku ve vlastnictví města. Nejčastěji se jedná o...Celý článek »
vydáno před 5 dnů 17 hodin
Pardubice – Do doby dokončení výstavby terminálu B vedle hlavního nádraží bude autobusové nádraží sloužit svému účelu. Po té ustoupí výstavbě...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 5 dnů
Chrudim – V přímém přenosu sledovalo jednání zastupitelstva města Chrudim jenom promile počtu obyvatel Chrudimi. Díky pozměňovacímu návrhu bývalého...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 1 den
Chrudim – Za čtyři roky se situace s parkováním ve městě nevyřešila. Zatím nestojí ani jeden parkovací dům. Místo jejich výstavby se přehazuje...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 18 hodin
Chrudim – V úterý dopoledne se koná jednání o zajištění podpisu jednoho z vlastníků pozemků v průmyslové zóně západ. Buď věc dopadne tak, že...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 11 hodin
Chrudim – V budování parkovacích domů tato radniční koalice selhala na plné čáře. Není se co divit, nezkušení politici zkrátka nedokázali připravit...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Chrudim – Bylo nádherné, svěží ráno, když chrudimští havrani kontrolovali poslední změny na nových parkovacích místech před jejich předáním do...Celý článek »