Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 9 týdnů
Chrudim – Vše se oproti minulému období vrátilo do zajetých kolejí. Zatímco v roce 2021 přišlo na radnici jen šest stížností, za rok 2022 se jejich...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 6 hodin
Chrudim – Občané Chrudimi využili i v minulém roce svého práva podat stížnost na nevhodné chování úředních osob nebo proti postupu správního orgánu....Celý článek »
vydáno před 2 roky 23 týdny
Pardubice – V noci na Silvestra se v Devotyho ulici, kousek od Zborovského náměstí, kde okolí snímá kamera městské policie, toulala malá tříletá...Celý článek »
vydáno před 3 roky 4 týdny
Chrudim – Odbor sociálních věcí v Chrudimi mění zaměstnance. Pracovní poměr na dobu neurčitou s okamžitou možností nástupu do zaměstnání. To je...Celý článek »
vydáno před 9 let 27 týdnů
Chrudim - Nového šéfa Odboru sociálních věcí MěÚ Chrudim hledá teď vedení města. Dlouhé léta na tomto postu působila Martina Zelenková, dcera bývalé...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Chrudim - Ve čtvrtek pořádají úředníci Odboru sociálních věcí MěÚ Chrudim setkání v prostorách známého zájezdního hostince Obora v Trpišově. Kdo...Celý článek »
vydáno před 10 let 26 týdnů
Chrudim - Pomoci uprchlíkům ve válce zkoušené Sýrii se rozhodla chrudimská radnice. Vyhlásila proto sbírku, do níž mohou občané města nosit oblečení...Celý článek »