Chrudimské noviny

Dnes: 26°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 25°C
vydáno před 6 let 18 týdnů
Rychnov nad Kněžnou - Finálové utkání mezi Poličkou a Klofany začalo velmi svižně na obou stranách, zaplněný stadion v Rychnově nad Kněžnou se mohl...Celý článek »
vydáno před 6 let 19 týdnů
Chrudim - I v letošním ročníku Křesťanské amatérské hokejové ligy chrudimsko-pardubický tým Klofanů touží po vítězství celé ligy, po semifinálovém...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - V rámci prvního semifinálového utkání KAHL přivítali v bratrském souboji Klofani z Chrudimi pardubickou Pikslu, početná řada příznivců na...Celý článek »
vydáno před 7 let 36 týdnů
Chrudim - Křesťanská amatérská liga má v plném proudu svoji, již třetí, sezónu a nyní se proti sobě postavili finalisté obou dosavadních ročníků....Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Polička - Sobotní den znamenal finálová klání Křesťanské amatérské ligy. Klofani se pokusili obhájit primát, jenže hradecký Salaš byl tentokrát...Celý článek »
vydáno před 8 let 34 týdny
Chrudim - I v letošním roce pokračuje Křesťanská amatérská liga, kde jsou k vidění také chrudimští Klofani. Ti v souboji o první příčku tabulky...Celý článek »
vydáno před 5 let 42 týdny
Chrudim - Kruté probuzení z mistrovské kocoviny prožili Klofani v úvodním zápase proti sousedům ze Slatiňan. Jestliže loňská sezóna...Celý článek »
vydáno před 6 let 35 týdnů
Chrudim - Nový ročník Křesťanské amatérské hokejové ligy je v plném proudu, chrudimští Klofani si připsali do tabulky bod za remízu 3:3.  Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Polička - Křesťanská amatérská liga s každým zápasem nabírá na popularitě, v sobotu 2. března vyvrcholí její druhá sezóna. Ve finále nechybí ani...Celý článek »
vydáno před 8 let 32 týdny
Chrudim - Poslední zápas v letošním roce v Křesťanské amatérské hokejové lize stál prostě za to. Diváci na chrudimském stadionu se museli...Celý článek »