Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 týdnů 5 dnů
Chrudim – Na konci léta se park u Centrálu konečně dočká tolik očekávané pozitivní změny. Mozaiku na kašně Brusel dokončili pracovníci do minulého...Celý článek »
vydáno před 3 roky 47 týdnů
Chrudim – Zdejší buňka Strany svobodných občanů patří mezi nejznámější kritiky plýtvání s veřejnými financemi. Oba její bývalí městští zastupitelé –...Celý článek »
vydáno před 2 dny 2 hodiny
Chrudim – Od pondělí probíhala vyjednávání. Na další spolupráci v novém volebním období 2022-2026 se dohodli lídři hnutí ANO 2011, Chrudimáci a...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim – Není to zrovna málo, kolik město Chrudim každoročně prodělává kvůli nízkému poplatku za svoz komunálního odpadu, který prosadili Chrudimáci...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 3 dny
Chrudim – Hitem letošních voleb je záchrana chrudimské nemocnice, která zastiňuje jiná důležitá témata, která mají komunální politici šanci...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 3 dny
Chrudim – K bleskové akci se po roce na konci volebního období uchýlila chrudimská radnice, když dala příkaz vypořádat se s hlučnými bezdomovci na...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 3 dny
Chrudim – Nejdříve v tichosti zmizela ukrajinská vlajka a potom padl návrh, aby už se nevyvěšovala ani evropská. Do střetu se dostali místostarostové...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 5 dnů
Chrudim - Komplikovaná oprava kašny Brusel si vyžádala dlouhou odstávku, prý kvůli objevení vysoké hladiny spodní vody a čekání na přípojku od ČEZu,...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 3 dny
Chrudim – Součásná koalice si dala opravu kašny Brusel do svého programu a tak se ujala splnění tohoto slibu na poslední chvíli stůj co stůj. Přinese...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 2 dny
Chrudim − Po té, co zastupitelstvo schválilo „ať to stojí, co to stojí“ astronomickou částku na slibovanou opravu kašny Brusel, protože si ji...Celý článek »