Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 týdny 4 dny
Chrudim – Béčko pardubického Dynama, hrajíící své zápasy na Zimním stadionu v Chrudimi, po konci kalendářního roku zůstává na dně tabulky, jeho...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 1 den
Chrudim – Chrudimští hokejisté se ve středečním domácím utkání proti Nové Pace museli opět obejít bez elitních útočníků Plcha a Dobiáše. Proti...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 1 hodina
Chrudim – Nad utkáním proti Moravské Třebové visel ještě v úterní podvečer otazník, kvůli marodce v týmu soupeře. Slovan nakonec do Chrudimi přijel...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 1 den
Chrudim – Páté kolo nadstavbové skupiny lépe umístěných týmů nám do cesty postavilo tým HC Jaroměř. Soupeř do Chrudimi přijel pouze s třinácti hráči...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 1 den
Chrudim – Ve velké, třináctigólové přestřelce na Zimním stadionu zvítězili chrudimští hokejisté proti České Třebové s výsledkem 7:6 po samostatných...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 22 hodiny
Moravská Třebová – Nadstavbová skupina pokračovala středečními utkáními, kdy se mezi sebou utkali opět týmy ze základních skupin. Chrudim vyrazila na...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 2 dny
Hlinsko – V rámci 10. kola Východočeské ligy zavítali chrudimští hokejisté na led okresního rivala z Hlinska, kterého v prvním vypjatém vzájemném...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 3 dny
Chrudim - V nedělní podvečer se na zimním stadionu v Chrudimi odehrál pikantní souboj mezi HC Chrudim a HC Hlinsko. V sestavě soupeře...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 6 dnů
Chrudim – Součástí oslav sta let pardubického klubu jsou i cesty po Východočeském kraji. A právě první zastávku udělá Dynamo v Chrudimi na Resselově...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 2 dny
Chrudim – Na začátku odstartoval prodej permanentních vstupenek na zápasy B-týmu Dynama Pardubice, který na zimním stadionu v Chrudimi odehraje první...Celý článek »