Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 12 let 9 týdnů
Praha/Chrudim – Každým rokem uděluje Sdružení historických měst a sídel Čech, Moravy a Slezska svou vrcholnou cenu – Historické město roku. Letos se...Celý článek »
vydáno před 7 let 16 týdnů
Poděbrady/Chrudim - Basketbalisté Chrudimi o posledním víkendu dokonale zvládli dvě náročná utkání, díky vítězství nad Poděbrady a Kutnou Horou se...Celý článek »
vydáno před 12 let 16 týdnů
Chrudim - Chrudim bude už potřetí zkoušet štěstí v prestižní soutěži "Historické město České republiky". V Pardubickém kraji se zatím mohou...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 3 hodiny
Chrudim – Zajímá vás, jak se žilo v Chrudimi v minulých staletích? Pak si určitě nenechte ujít zajímavou přednášku, která proběhne tento týden ve...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 3 dny
Chrudim – Vítězem krajského kola soutěže o Cenu za nejlepší přípravu a realizaci Programu regenerace MPR nebo MPZ za rok 2023 se stala Chrudim.Celý článek »
vydáno před 43 týdny 2 dny
Kutná Hora – Ve čtvrtek 24. srpna ve 20 hodin se koná noční prohlídka Chrámu Svaté Barbory. Zakončete letošní prázdninové putování pod klenbou tohoto...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 3 dny
Kutná Hora – Každou středu až do 30. srpna se od 21.30 hodin koná noční prohlídka stříbrného dolu ČMS – Hrádek, Barborská 28. Vypravte se do...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Chrudim – Město už zapracovalo na splnění jednoho nápadu chrudimských občanů, kteří se zapojili do projektu Tvořím Chrudim a posunulo k realizaci...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Pardubický kraj – Program regenerace městské památkové rezervace (MPR) a městské památkové zóny (MPZ) je nástrojem k obnově kulturních památek v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 25 týdnů
Chrudim – Rada města Chrudim schválila dne 4. října 2021 soutěžní podmínky k podání nabídek na zhotovení soch v rámci výtvarné soutěže Za loutkami...Celý článek »