Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 den 19 hodin
Chrudim/Hrochův Týnec – Ačkoliv radar v Hrochově Týnci byl nainstalován 7. července 2021, v plném funkčním provozu je až od 6. prosince 2021, jak...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 6 dnů
Pardubice – Do doby dokončení výstavby terminálu B vedle hlavního nádraží bude autobusové nádraží sloužit svému účelu. Po té ustoupí výstavbě...Celý článek »
vydáno před 1 týden 19 hodin
Chrudim – Oproti rozhodnutí z minulého zasedání zastupitelstva se město nově rozhodlo, že vykoupí pozemky kvůli příjezdu na Moravovu...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 3 dny
Chrudim – Aby se mohl postavit parkovací dům s napojením do Rubešovy ulice, musely by se vykoupit pozemky. Tento krok ale svým rozhodnutím už ze...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 2 dny
Chrudim – V Chrudimi bylo od nedělního rána nebývale rušno. Shluky lidí mířily na soutěž do sportovní haly a nebylo kam zaparkovat, protože stále...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 6 dnů
Chrudim – V přímém přenosu sledovalo jednání zastupitelstva města Chrudim jenom promile počtu obyvatel Chrudimi. Díky pozměňovacímu návrhu bývalého...Celý článek »
vydáno před 46 týdnů 2 dny
Chrudim – Za čtyři roky se situace s parkováním ve městě nevyřešila. Zatím nestojí ani jeden parkovací dům. Místo jejich výstavby se přehazuje...Celý článek »
vydáno před 1 rok 15 hodin
Chrudim – V budování parkovacích domů tato radniční koalice selhala na plné čáře. Není se co divit, nezkušení politici zkrátka nedokázali připravit...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudimsko − Peníze vybrané na pokutách z radaru už nebudou jen, jak se říká, plnit městskou kasu. Po odečtení provozních nákladů je město...Celý článek »
vydáno před 1 rok 40 týdnů
Chrudim – Bylo nádherné, svěží ráno, když chrudimští havrani kontrolovali poslední změny na nových parkovacích místech před jejich předáním do...Celý článek »