Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 týden 4 hodiny
Almaty (Kazachstán) – V posledním zápase Elite round Ligy mistrů čekal na chrudimské futsalisty mistr Malty a k uchování nadějí na postup do...Celý článek »
vydáno před 1 týden 5 dnů
Almaty (Kazachstán) – Ve středu po poledni středoevropského času odstartovala v kazachstánském městě Almaty Elite round futsalové Ligy mistrů,...Celý článek »
vydáno před 1 týden 19 hodin
Chrudim – Ve čtvrtek 7. července proběhlo ve švýcarském Nyonu losování předkola a základního kola UEFA Futsal Champions League, což je futsalová...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Lisabon – Chrudimští futsalisté do závěrečného turnaje Ligy mistrů postoupit nedokázali. Proti Sportingu Lisabon českého zástupce srazily dvě slepené...Celý článek »
vydáno před 1 rok 44 týdny
Chrudim – Schůdného soupeře a hlavně doma. Přesně takové měli chrudimští futsalisté přání před losem osmifinále Ligy mistrů. A vyslyšeni nebyli, los...Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Chrudim – V chrudimské sportovní hale se urodilo další vynikající vítězství. Po finském Akaa Futsal dokázali chrudimští futsalisté porazit také...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Futsalisté Chrudimi znají soupeře pro další fázi Ligy mistrů. Losem bylo určeno, že se opět představí na domácím hřišti, jejich soupeřem...Celý článek »
vydáno před 2 roky 6 dnů
Chrudim – Nevyzpytatelné jedno utkání, které rozhodne o konci v pohárové Evropě či dalším postupu. S touto myšlenkou vstupovali chrudimští...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Po roční přestávce se nejprestižnější futsalová soutěž v Evropě vrací na východ Čech! Chrudimští futsalisté se v rámci předkola...Celý článek »
vydáno před 1 týden 3 dny
Almaty (Kazachstán) – Spanilá jízda futsalistů FK Chrudim pokračuje. V letošním soutěžním ročníku ještě neokusili hořkost porážky a nic na tom...Celý článek »