Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 týdnů 2 dny
Pardubicko/Libišany – Krajská kriminálka prověřovala od sobotního odpoledne násilnou smrt starší ženy (69) v Libišanech u Opatovic na Pardubicku....Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 3 dny
Pardubický kraj – Sobotní návštěva Pardubic skončila vraždou. Obviněné ženě (39) nyní hrozí za vraždu muže (61) až 18 let ve vězení. Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 5 dnů
Slatiňany – Pondělní ráno zahájilo hlášení o havárii v jedné z firem na Chrudimsku. Na místo se ihned sjely tři jednotky hasičů. O úniku...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 4 dny
Chrudimsko – Poblíž jedné obce na Chrudimsku došlo v pátek mezi 12. a 13. hodinou k postřelení 32letého muže. Celý článek »
vydáno před 2 roky 30 týdnů
Chrudim – Střední průmyslová škola v Chrudimi má za sebou úspěšný školní rok. Stejně jako na dalších školách si dnes žáci převzali...Celý článek »
vydáno před 4 roky 6 dnů
Chrudim – O nálezy munice není především v okolí města příliš velká nouze. Lesy Na Podhůře ukrývají spoustu granátů, nábojů a dalších vynálezů...Celý článek »
vydáno před 4 roky 30 týdnů
Pardubice/Chrudim - Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) přijal ve své kanceláři koncem června Michala Žáka, který reprezentoval...Celý článek »
vydáno před 4 roky 50 týdnů
Chrudim – Na Střední průmyslové škole v Chrudimi se v minulém týdnu sešli zástupci školy s krajskými a městskými politiky a pedagogové...Celý článek »
vydáno před 4 roky 50 týdnů
Chrudim – V příštím školním roce už se budou studenti Střední průmyslové školy Chrudim učit pracovat na nových obráběcích strojích. V rámci...Celý článek »
vydáno před 5 let 5 týdnů
Chrudim – Město se opět ocitlo v hledáčku celostátních médií. Není to snad kvůli jeho unikátní poloze na úpatí Železných hor nebo množství památek,...Celý článek »