Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 týdny 6 dnů
Chrudim – Cestovatelský večer je připraven na pondělí 5. prosince od 18 hodin v Městském kině Chrudim. Kateřina & Miloš Motani si na večerní...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 2 dny
Heřmanův Městec – Cestovatelka Michaela Hrdá se s vámi ve čtvrtek 10. listopadu v 18 hodin podělí o své zážitky z cest. Je to příběh o...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 6 dnů
Heřmanův Městec – Přednáška cestovatele, fotografa a průvodce Davida Hainalla o jedné z nejkrásnějších evropských zemí se koná v pátek 15....Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 4 dny
Chrudim – Cestovatel a fotograf Martin Loew ve své multimediální projekci přiblíží divákům ve čtvrtek 10. března daleké Japonsko. Příběh o zemi...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 týdny
Heřmanův Městec – Pokud jste neměli možnost zažít vyprávění Martina Loewa v Chrudimi, vydejte se ve čtvrtek 18. listopadu do heřmanoměsteckého...Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Heřmanův Městec – Přednáška cestovatele a publicisty Jiřího Kaláta Maroko a Mauretánie se koná v místním kině ve čtvrtek 21. října v 18...Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim – V pondělí 11. října v 18 hodin začíná na Velké scéně divadla Karla Pippicha komponovaný program cestovatele Jiřího Kolbaby....Celý článek »
vydáno před 2 roky 12 týdnů
Heřmanův Městec – Již 11. ročník filmového festivalu s dokumenty o cestování, dobrodružství i divoké přírodě bude uveden v náhradním termínu v pátek...Celý článek »
vydáno před 2 roky 38 týdnů
Chrudim – Diashow o Japonsku, která se měla konat ve čtvrtek 19. března od 18 hodin v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi, byla zrušena bez náhradního...Celý článek »
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Chrudim – Příběh cesty do Země vycházejícího slunce bude vyprávět Martin Loew ve čtvrtek 19. března od 18. hodiny v Divadle Karla Pippicha....Celý článek »