Chrudimské noviny

Dnes: 31°C
Zítra: 31°C
Pozítří: 32°C
vydáno před 13 týdnů 3 dny
Sobětuchy – Většina obyvatel má stále v živé paměti záplavy z roku 2007 a 2010. Dokončení protipovodňových opatření, kterými se rozšíří a prohloubí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Chrudim – Stavební práce u OC Tesco pokračují. Oblíbená restaurace tu sice podle posledních zpráv nebude, celá řada jiných obchodů však ano. Poměrně...Celý článek »
vydáno před 1 rok 37 týdnů
Pardubice - Kůrovcový štáb Pardubického kraje má za sebou své třetí jednání. Zástupci Pardubického kraje, Ministerstva zemědělství ČR, Lesů ČR,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 7 týdnů
Nasavrky – Novou zpracovatelskou linku pro včelařský velkoprovoz a prostory pro výuku má od tohoto týdne v provozu Střední odborné učiliště včelařské...Celý článek »
vydáno před 6 let 50 týdnů
Pardubice – Zlatou stuhu, tradiční symbol pro vítěze soutěže Vesnice roku 2014 v Pardubickém kraji, vyhrává Dříteč na Pardubicku. Uspěla v ...Celý článek »
vydáno před 7 let 4 týdny
Bor u Skutče - Náměstek ministra a ředitel sekce ochrany přírody a krajiny Vladimír Dolejský a krajský radní pro životní prostředí, zemědělství a...Celý článek »
vydáno před 8 let 19 týdnů
Pardubice - O strategii v zemědělství, potravinářství a na venkově v období 2014 - 2020, kterou připravuje ministerstvo zemědělství, jednali...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Pardubice - Městu se podařilo uspět s žádostí o financování projektu revitalizace Podzámeckého biotopu v Tyršových sadech. Cílem projektu je...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Pardubice - Město nedostane na opravu Zelené brány dotaci ministerstva kultury, o kterou požádalo. Stát prostřednictvím Programu záchrany...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Pardubice - V pátek 1. června v šest hodin ráno byl zahájen pro veřejnost provoz nového aquacentra. Většina návštěvníků v plavkách měla přitom zájem...Celý článek »