Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 18 týdnů 4 dny
Chrudim – Zastupitelé v pondělí posunuli k realizaci další dva projekty do tentokrát už čtvrtého ročníku participativního rozpočtu Tvořím...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 hodiny
Chrudim – Méně zkušení předkladatelé návrhů do projektu participativního rozpočtu Tvořím Chrudim letos realizaci svých nápadů kvůli nedodání...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 5 dnů
Chrudim – Malý zájem o participativní rozpočet si starosta František Pilný (ANO 2011) vysvětluje nízkou motivací občanů a malou propagací akce. Město...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 6 dnů
Chrudim – Představení letošního už čtvrtého ročníku Tvořím Chrudim působilo poněkud rozpačitě. Před zahájením dnešního hlasování byly totiž...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Další z mnoha nápadů veřejnosti podpořených prostřednictvím projektu Tvořím Chrudim se dočká realizace už do konce července! A do dalšího...Celý článek »
vydáno před 2 roky 27 týdnů
Chrudim – Z brzké realizace nové zastávky U kapličky zřejmě sejde. Když město představovalo participativní rozpočet, kladlo velký důraz na...Celý článek »
vydáno před 2 roky 29 týdnů
Chrudim – V projektu participativního rozpočtu s názvem Tvořím Chrudim se počítalo se 1299 hlasy. Na prvním místě se umístilo dětské hřiště v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Druhý ročník Tvořím Chrudim je tu! Svoje slovo měli při veřejném představení, v živém přenosu, který měl v průměru ale pouze 4 až 12...Celý článek »
vydáno před 2 roky 44 týdny
Chrudim – Minulý rok se lidé poprvé zapojili v rámci projektu participativního rozpočtu (PaRo) s názvem Tvořím Chrudim. Město už zrealizovalo...Celý článek »
vydáno před 3 roky 29 týdnů
Chrudim – Participativní rozpočet přinesli na radnici Piráti, přestože ve svém programu určitou jeho formu měli i zdejší Svobodní. V letošním roce...Celý článek »