Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 14 týdnů 5 dnů
Nové Město nad Metují – Můj dům, můj hrad. Bohužel toto pravidlo platilo i v rozhodujícím pátém čtvrtfinálovém utkání. Spartaku patřily opět úvodní...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 13 hodin
Chrudim – Do středečního čtvrtfinálového utkání vstupovali s lepší náladou hráči týmu TJ Spartak Nové Město nad Metují, jelikož vedli v sérii 2:1....Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 3 dny
Nově Město nad Metují – V třetím čtvrtfinálovém souboji byl úspěšnější tým TJ Spartak Nové Město nad Metují, který tak před středečním utkáním v...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 11 hodin
Chrudim - Druhé čtvrtfinálové utkání mezi týmy HC Chrudim a TJ Spartak Nové Město nad Metují se odehrálo ve středu od 19,00 hodin na zimním...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 6 dnů
Chrudim – A-tým odstartoval v úterý 2. 5. letní přípravu na nadcházející hokejovou sezónu 2023/2024. V nové kabině na opačné straně...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 6 dnů
Chrudim – Vyrovnanou osmifinálovou sérii rozhodlo až páté utkání se šťastnějším koncem pro Chrudim! Začátek střetnutí patřil opět soupeři, který se...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 3 dny
Chrudim – Třetí osmifinálový souboj mezi HC Chrudim a SK Třebechovice pod Orebem zvládli lépe hosté, kteří na chrudimském zimním stadionu zvítězili...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 6 dnů
Třebechovice pod Orebem – Ve druhém osmifinálovém souboji se Chrudim představila na ledě soupeře z Třebechovic pod Orebem. Hosté chtěli odčinit...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 2 dny
Chrudim – Osmifinálovou sérii proti týmu SK Třebechovice pod Orebem jsme odstartovali na domácím zimním stadionu v neděli před skvělou atmosférou, o...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 15 hodin
Chrudim – Chrudimští hokejisté se ve středečním domácím utkání proti Nové Pace museli opět obejít bez elitních útočníků Plcha a Dobiáše. Proti...Celý článek »