Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 týdny 1 den
Chrudimsko – Ve čtvrtek večer bylo na čerpací stanici Indikon nedaleko Seče, u obce Bojanov, v části Kovářov, slyšet při výjezdu na Hrbokov výstřel....Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 5 dnů
Chrudim – Skokem z výšky v paneláku na sídlišti U Stadionu ukončil svůj život mladý muž. Stalo se to 1. února právě ve chvíli, kdy se na...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 5 dnů
Až někdy půjdete nad ránem setmělou ulicí, nelekejte se. Hlavně v letních měsících byste totiž mohli cestou potkat zvláštní trojici s hadicemi a s...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 5 dnů
Chrudim – Voda v kašně na náměstí letos nikoho neosvěží, místo ní nainstalovalo město ke kašně alespoň mlžítka. Oprava zdevastovaných van se kvůli...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudim - Městským strážníkům díky kamerovému systému neunikli dva opilci, kteří na Resselově náměstí poškodili část betonového sloupku. Ti také...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim – Náměstí v pondělí zelo po většinu času prázdnotou. Na místě bylo připraveno jen pár desítek stoupenců Hnutí ANO 2011, starosta František...Celý článek »
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Chrudim – Rada města se včera shodla, že když tradiční chrudimská pouť neproběhne, umožní konání alespoň pouťového jarmarku. Vše bude probíhat v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 36 týdnů
Chrudim – Místo u kašny, které je obehnané už skoro dva měsíce zábradlím, bude do dvou týdnů opraveno. Ve vzniklé šachtě našli pracovníci na první...Celý článek »
vydáno před 2 roky 9 týdnů
Chrudim – Solit chodníky i silnice se zdá být nejsnazší cestou k odstranění napadaného sněhu a náledí. Chrudim se před několika lety vydala cestou...Celý článek »
vydáno před 2 roky 10 týdnů
Chrudim – O vizuálním smogu, kterým je nejen centrum města prakticky zamořeno, Chrudimské noviny informovaly již několikrát. Mezi své priority...Celý článek »