Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 32 týdny
Varnsdorf − Fotbalisté Chrudimi porazili v utkání 24. kola FORTUNA národní ligy Varnsdorf 2:1 a udělali další velký krok k záchraně....Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Chrudim – V rámci 6. kola FORTUNA národní ligy chrudimští fotbalisté doma po skvělém výkonu porazili Varnsdorf, nyní už ale hledí dál. Ve čtvrtek...Celý článek »
vydáno před 4 roky 16 týdnů
Varnsdorf - Bláznivé utkání ve Varnsdorfu nabídlo fanouškům mnohé – šest branek, pokutový kop a červenou kartu. Chrudimští dvakrát umazali náskok...Celý článek »
vydáno před 4 roky 32 týdny
Varnsdorf - Bodová šňůra nekončí. Chrudimští fotbalisté dokázali ve Varnsdorfu otočit skóre ve svůj prospěch, po zajímavém průběhu nakonec vezou ze...Celý článek »
vydáno před 4 roky 45 týdnů
Tři zápasy, výhra, remíza a porážka. Chrudimští fotbalisté mohou být s vystoupením v rámci Tipsport ligy spokojeni, na samotný závěr...Celý článek »
vydáno před 5 let 10 týdnů
Chrudim - Hodně rušné utkání sledovali fanoušci v Chrudimi. Na půdě nováčka byly k vidění dvě neproměněné penalty, fantastičtí brankáři...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 4 dny
Chrudim − Fotbalisté Chrudimi v zápase 10. kola FORTUNA národní ligy remizovali se Žižkovem 2:2. Hosté šli rychle do vedení, když se prosadil už...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 1 den
Varnsdorf – Po reprezentační přestávce vyrazili chrudimští fotbalisté na hřiště do Varnsdorfu, kde chtěli navázat na předchozí bodové úspěchy. I...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 1 den
Chrudim - Fotbalisté Chrudimi v 8. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zvítězili doma nad Vyškovem 2:1. Přitom to byli právě hosté, kdo vstřelil branku...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 4 dny
Chrudim - Fotbalisté Chrudimi smetli v šestém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY doma Prostějov 6:2 a poprvé v sezoně zvítězili. Hanáky sice na začátku zápasu...Celý článek »