Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 43 týdny 2 dny
Chrudim – Radní se na svém poslední zasedání jednomyslně shodli, že protipovodňová opatření v lokalitě Stromovka jsou potřeba a doporučili...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 22 hodiny
Chrudimsko – Stěžejním prvkem protipovodňové ochrany je zkrocení řeky Krounky, která se vlévá do Novohradky. Stavební práce se ale v květnu 2022 až...Celý článek »
vydáno před 1 rok 4 týdny
Chrudim – Peníze na rozšíření protipovodňového varovného systému by chtělo město Chrudim čerpat z Operačního programu Životního prostředí. Jednou z...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Chrudim – Výstavba přírodně blízkých protipovodňových opatření na polích u sídliště Stromovka, hlavně kvůli panelovým domů v ulici Na Šancích, je...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Chrudim – Radní schválili další dotaci, tentokrát ve druhé etapě projektu s názvem Rozšíření protipovodňového varovného a informačního systému...Celý článek »
vydáno před 2 roky 26 týdnů
Chrudim – Někteří už se možná raději odstěhovali, zbývající otrlí obyvatelé sídliště Na Šancích se snad konečně dočkají vyřešení protipovodňových...Celý článek »
vydáno před 2 roky 44 týdny
Chrudim – Stále se šíří zprávy o hrozných povodních v Německu. Starosta František Pilný (ANO 2011) alespoň podepsal smlouvu se zhotovitelem TELMO na...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Chrudim - Neutěšená situace obyvatel sídliště Na Šancích, které ohrožuje voda způsobující lokální záplavy, se opět dostane do jednání městského...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Chrudim - Podle toho, jak se v minulých dnech vyvíjela jednání mezi starostou města Petrem Řezníčkem (SNK-ED) a zástupci firmy Oseva Agri, mohou...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Chrudim - Hrozba povodní je ve městě stále aktuální. Přestože většinu velké vody spolehlivě zadrží třeba Sečská nebo Křižanovická přehrada,...Celý článek »