Chrudimské noviny

Dnes: 31°C
Zítra: 30°C
Pozítří: 28°C
vydáno před 9 let 10 týdnů
Chrudim – Čtvrteční večer přinesl v chrudimské hale velkou radost basketbalistů Darrenu! Ti totiž ve třetím zápase proti Jičínu získali důležité...Celý článek »
vydáno před 2 roky 12 týdnů
Chrudim - Vyřazovací boje skončily pro chrudimské basketbalisty v nejkratším možném čase. Již ve čtvrtfinále totiž v dvojzápase proti Holicím roli...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Sobotní dopoledne bylo ve znamení streetballového turnaje na venkovním hřišti u školy Dr. J. Malíka. Hráči všech věkových kategorií...Celý článek »
vydáno před 9 let 6 týdnů
Chrudim – Finálová série mezi Chrudimi a vysokoškoláky z Ostravy se za nepříznivého stavu 0:2 stěhovala na palubovku Darrenu, domácí museli...Celý článek »
vydáno před 9 let 7 týdnů
Ostrava – Chrudimští basketbalisté vstoupili prvními dvěma zápasy do finálové série proti VŠB Ostrava a ani jednou se jim na jejich palubovce...Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Chrudim – Chrudimští basketbalisté mají za sebou základní část II. ligy mužů a nyní se mohou v klidu poprat o postup do vyšší soutěže v play-off. Tam...Celý článek »
vydáno před 32 týdny 4 dny
Chrudim – Spolupráce s komunisty v Chrudimi sílí. ANO 2011, Piráti a Chrudimáci a komunisté společně přiklepli zakázku bez výběrového...Celý článek »
vydáno před 32 týdny 5 dnů
Chrudim – O jednom jediném tématu, na nějž se, pravda, nalepila ještě mnohá další, dokázali městští zastupitelé v pondělí 2. listopadu jednat až do...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 6 dnů
Chrudim – O tom, že se radniční koalice bude v následujících letech přes současné relativně slušné hospodaření potácet ve finanční tísni, nepochybuje...Celý článek »
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Chrudim – Když město před lety od Sokolů získalo značně zanedbanou sportovní halu na Tyršově náměstí, bylo jasné, že jde do jisté míry o dar danajský...Celý článek »