Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 33 týdny 5 dnů
Pardubický kraj – Z ranče blízko Kunětické hory zmizeli dva mufloni. Co vypadalo na začátku jen jako útěk z obory, nakonec vyšetřuje policie opět...Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Kunětická hora – Že v jednoduchosti je krása, ukazuje amatérské video, které během dvou dnů zhlédlo už přes pět tisíc lidí. Nabízí malou vstupní...Celý článek »
vydáno před 3 roky 13 týdnů
Kunětická hora – Na hradě Kunětická hora se připravuje nový prohlídkový okruh v dlouho nepřístupné západní Jurkovičově části hradu, která byla...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Staré Hradiště - Nechte se pozvat na 6. ročník Kunětického vinobraní, které se uskuteční v sobotu 15. září v podhradí a přímo v areálu hradu. Od...Celý článek »
vydáno před 7 let 48 týdnů
Kunětická hora - Unikátní běžecká pětidílná akce Běžíme na hrad, propojující regulérní běžecký krosový seriál s aktivitami pro celé rodiny s...Celý článek »
vydáno před 8 let 48 týdnů
Staré Hradiště/Kunětická hora - Tradiční rozlučku s letními prázdninami zažijete na Státním hradě Kunětická hora. V neděli 23. srpna v 10...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 dny
Kunětická hora - Už 11. ročník festivalu České hrady.cz pokračuje v pátek 24. a v sobotu 25. července na nedaleké Kunětické hoře....Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Kunětická hora - V neděli 19. července si na známém hradě formou dialogu dvou historických postav připomeneme skutečnou událost z 22. července...Celý článek »
vydáno před 10 let 8 týdnů
Kunětická hora - Pravidelná letní scéna Východočeského divadla Pardubice uvádí v pátek 30. května,v sobotu 31. května a v neděli 1. června na rondelu...Celý článek »
vydáno před 11 let 3 dny
Kunětická hora - V pátek 26. a v sobotu 27. července bude v amfiteátru pod Kunětickou horou probíhat hudební festival...Celý článek »