Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 24 týdny 3 dny
Chrudim – Starosta František Pilný (ANO 2011) informoval, že hrozilo zrušení novoročního ohňostoje v Klášterních zahradách v návaznosti na...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Chrudim – Odpal novoročního ohňostroje proběhne v Klášterních zahradách 1. ledna 2023 od 17 hodin. Připravuje ho i tentokrát firma z Poličky,...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 2 dny
Chrudim – Novoroční ohňostroj se bude opět odehrávat v Klášterních zahradách, a to 1. ledna v 17 hodin. Zářivá show proběhne v tišším...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Chrudim – Na Nový rok se bude v Klášterních zahradách konat vyhledávaný ohňostroj. Oblohu začnou světlice rozzařovat v 17 hodin. Oslavu...Celý článek »
vydáno před 2 roky 44 týdny
Chrudim – Pokaždé, než k nám světlo ze vzdálené hvězdy doletí, když pohlédneme na noční oblohu, díváme se do minulosti. Jestli si chcete navíc...Celý článek »
vydáno před 3 roky 24 týdny
Chrudim – Město zveřejnilo 30. prosince strohou zprávu, že letos ohňostroj nebude. V ostatních městech je tomu podobně. Po dotazu Chrudimských novin...Celý článek »
vydáno před 4 roky 24 týdny
Chrudim – Kostel Nanebevzetí Panny Marie byl tradičně vybrán pro novoroční vystoupení pěveckého sboru Slavoj. Jako každý rok i tentokrát se budou na...Celý článek »
vydáno před 5 let 23 týdny
Chrudim – Novoroční ohňostroj v Klášterních zahradách se stal již tradicí. Podobnou tradicí jsou však také každoroční výtky k světlicím a především...Celý článek »
vydáno před 5 let 24 týdny
Chrudim – Konec roku je tu. Jaký byl? Pro někoho skvělým, jelikož mu přinesl jen samé dobré věci, pro jiného špatným, protože špatného bylo více, než...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Chrudim – Konec roku klepe na dveře, je tedy třeba řádně se připravit na vstup do toho nového. Silvestr bývá poslední tečkou za vánočním nicneděláním...Celý článek »