Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 12 let 28 týdnů
Chrudim - Ve středu v půl šesté večer si stěžoval strážníkům personál prodejny Penny market v ulici Obce Ležáků, že se tu povaluje nějaký bezdomovec...Celý článek »
vydáno před 11 let 15 týdnů
Chrudim - Ve středu ve 12.41 hodin volala na linku 156 vzrušeně o pomoc pracovnice Penny marketu z ulice Obce Ležáků a tvrdila, že mají v prodejně...Celý článek »
vydáno před 11 let 20 týdnů
Chrudim - V úterý po 13. hodině si strážníkům stěžovala jedna ze zákaznic zdejší prodejny Penny Market, že jí vadilo, jak ji tam...Celý článek »
vydáno před 11 let 22 týdny
Chrudim - Ve středu po půl čtvrté odpoledne volala strážníkům pracovnice ostrahy prodejny Penny Market v ulici Obce Ležáků, že je tam obtěžují...Celý článek »
vydáno před 11 let 27 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek před polednem bylo strážníkům oznámeno, že u místního Penny Marketu v ulici Obce Ležáků je u nákladové rampy uvázaný už...Celý článek »
vydáno před 11 let 39 týdnů
Chrudim - V úterý po 15. hodině si strážníkům stěžoval muž, kterého, jako i mnohé další, otravovali dva bezdomovci žebrající o nějakou tu kačku...Celý článek »
vydáno před 11 let 40 týdnů
Chrudim - V pondělí před 23. hodinou požádal strážníky místní obyvatel, aby přijeli do ulice Obce Ležáků k tamnímu Penny Marketu „odpískat...Celý článek »
vydáno před 11 let 42 týdny
Chrudim - V pondělí hodinu po poledni si žena stěžovala strážníkům, že u Penny Marketu jsou na lavičce nějací bezdomovci, obtěžují kolemjdoucí a...Celý článek »
vydáno před 12 let 15 týdnů
Chrudim - Obsluha prodejny Penny market u nemocnice volala v neděli ve 14.18 hodin městskou policii s tím, že zadržela zloděje zboží. Strážníci...Celý článek »
vydáno před 12 let 16 týdnů
Chrudim - V úterý po osmé ráno volal pracovník firmy sídlící v Tovární ulici, že jsou v areálu jejich společnosti čtyři bezdomovci a dělají tu...Celý článek »