Chrudimské noviny

Dnes: 26°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 25°C
vydáno před 6 let 28 týdnů
Buffalo (USA) - Chrudimský hokejový klub má v americkém Buffalu na mistrovství světa žen do 18 let také jedno želísko v ohni. Do kádru trenéra...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Chrudim - Chrudimská líheň vyprodukovala dva hokejisty na mezinárodní úrovni a to Petra Průchu a Dušana Salfického. Jak se jim dařilo v již odehrané...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 1 den
Chrudim – Třetí domácí utkání v řadě přineslo úvodní porážku Chrudimi. Proti Chocni museli domácí od začátku dotahovat, manko se jim smazat...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 2 dny
Chrudim – Lepší start do nového ročníku Krajské hokejové ligy Pardubického kraje si hokejisté Chrudimi ani představit nemohli. Proti Poličce si s...Celý článek »
vydáno před 46 týdnů 3 dny
Chrudim – Chrudimští hokejisté tentokrát vysoké vedení po dvou odehraných třetinách neztratili a porazili Jaroměř 7:0. V úvodu velmi aktivně hrající...Celý článek »
vydáno před 46 týdnů 3 dny
Chrudim – Ztratit náskok o sedm branek za dvacet minut, to se v hokeji vidí jen sporadicky. Spíše méně než to. Chrudim to ale „zvládla“, proti...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 1 den
Chrudim - Úvodní příprava na nový ročník krajské hokejové ligy začal pro chrudimský tým úspěšně, domácí výhrou nad Novým Bydžovem! Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Chrudimští hokejisté sehrají před startem soutěže sedm přípravných utkání. Čtyřikrát se představí na domácím stadionu a třikrát budou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Choceň – Chrudimští hokejisté za neskutečné podpory obrovského množství svých fanoušků předvedli na ledě Chocně nejlepší výkon ze všech pěti utkání...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudim – Až na čtvrtý pokus stačila oběma týmům řádná hrací doba, i když to vypadalo, že by se mohl scénář předchozích třech utkání opakovat....Celý článek »