Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 34 týdny
Chrudim - Na rušení nočního klidu v ulici Přemysla Otakara si v neděli chvilku před půlnocí stěžovala místní obyvatelka. Kvůli hlasitému rozhovoru...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Chrudim – V sobotu v podvečer se strážníci zabývali oznámením místního občana o tom, že v ulici Přemysla Otakara někdo z druhého patra polévá chodce...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Chrudim - V úterý v noci byli strážníci dvakrát voláni do ulice Přemysla Otakara. Hlasitá mluva skupinky lidí zde probudila ze spánku místní...Celý článek »
vydáno před 9 let 37 týdnů
Chrudim - V pátek ve 21.15 hodin si strážníkům stěžoval obyvatel z ulice Přemysla Otakara na nesnesitelný ženský křik. Ten ho rušil natolik, že...Celý článek »
vydáno před 9 let 37 týdnů
Chrudim - V úterý před půl devátou večer byli strážníci voláni do ulice Přemysla Otakara. Odehrávala se zde vzájemná slovní rozepře mezi sousedy. Obě...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 8 hodin
Chrudim - Všichni máme jistě ještě v živé paměti opakující se pohled na některé muže v černých uniformách, jak zaklekávají na neposlušné spoluobčany...Celý článek »
vydáno před 2 roky 18 týdnů
Chrudim – Krom obvyklých a nepříjemných pokut za parkování, řešili strážníci městské policie v úterý 17. září i dva podstatně zajímavější případy....Celý článek »
vydáno před 2 roky 49 týdnů
Chrudim – Dětská hřiště ve městě stále přibývají – v současné době se dokonce soutěží o další „Rákosníčkovo hřiště“. Jejich stav se však s...Celý článek »
vydáno před 3 roky 43 týdny
Chrudim – Policisté zdejší kriminální služby musí čas od času řešit větší i menší rodinná dramata. Nad mnohými případy zůstává rozum stát – lidé si...Celý článek »
vydáno před 3 roky 46 týdnů
Chrudim/Hrochův Týnec – Řidiči dobře znali semafor, který v centru Hrochova Týnce nechal instalovat zdejší městský úřad. Zařízení, jež „házelo“...Celý článek »