Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 12 let 14 týdnů
Chrudim/Vestec - Obyvatel chrudimské místní části Vestec volal v pondělí v 19.37 hodin městské policii s tím, že se u mostu přes řeku Chrudimku pod...Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Pardubice - Autohlídka městské policie si všimla podnapilého člověka, který šel po ulici a z ničeho nic skočil do výlohy obchodu s módou.Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Pardubice - Žena nahlásila strážníkům, že se před její dcerou obnažoval a sexuálně ukájel neznámý muž. Stalo se tak v odpoledních hodinách při...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Pardubice/Nemošice - V odpoledních hodinách zachraňovali hasiči spolu se strážníky srnu, která nešťastně uvízla v kanálové vpusti. Ta byla...Celý článek »
vydáno před 9 let 19 týdnů
Liboměřice - Přibližně 300 kubíků separovaného digestátu, což je látka podobná močce, uniklo v sobotu v ranních hodinách z bioplynové...Celý článek »
vydáno před 10 let 30 týdnů
Pardubice/Bor u Skutče - „Odchyt a manipulace s volně žijícími zvířaty“, tak zněl seminář připravený pro hasiče profesionály a strážníky městské...Celý článek »
vydáno před 11 let 25 týdnů
Chrudim - Během včerejšího dne přijali strážníci opakované upozornění na výskyt velkého psa, který se měl potulovat na různých místech po městě....Celý článek »
vydáno před 11 let 46 týdnů
Chrudim - Ve středu po poledni přijali strážníci oznámení o potulující se feně německého ovčáka. Pobíhala kousek za Chrudimí směrem na Vrcha....Celý článek »
vydáno před 11 let 49 týdnů
Chrudim - V neděli v pozdním odpoledni byli strážníci voláni do Cereghettiho ulice. Důvodem bylo nalezení pěti malých zatoulaných štěňat. O...Celý článek »
vydáno před 11 let 50 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek večer přijali strážníci oznámení od místního občana, že u gymnázia volně pobíhá nějaký šedivý asi lovecký pes. Jednalo se o...Celý článek »