Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 13°C
Pozítří: 7°C
vydáno před 7 let 1 týden
Polička - Krajský přebor se pomalu ale jistě blíží ke svému konci a na čele zuří souboj Chrudimi s Vysokým Mýtem. Oba celky nyní vyhrály a jejich...Celý článek »
vydáno před 8 let 43 týdny
Chrudim – Posledním kolem skončily soutěže Krajského přeboru a I. A třídy. Rezervy MFK Chrudim pokaždé bodovaly, ale na více než devátou pozici jim...Celý článek »
vydáno před 5 let 43 týdny
Horní Jelení - Další vynikající sezóna pro chrudimský fotbal. Po čtvrtém místu A-týmu se z velkého úspěchu raduje také první rezerva, která ovládla...Celý článek »
vydáno před 5 let 52 týdny
Chrudim - Ve 20. kole krajského přeboru chrudimská rezerva sice hodně rychle proti Moravanům prohrávala, poté si však slovo vzal Jaroslav Kroutil,...Celý článek »
vydáno před 6 let 23 týdny
Chrudim - Nevýrazný podzim prvního týmu výrazně napravuje rezervní výběr MFK. Chrudimské mládí si nyní vyšláplo na Horní Jelení, které sestřelilo v...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Chrudim - Posílený rezervní tým o několik hráčů z elitního mužstva přivítal doma Žamberk a chtěl si dojít pro další tři body. Povedlo se mu to díky...Celý článek »
vydáno před 6 let 26 týdnů
Holice - Vedoucí tým krajského přeboru chtěl na domácím hřišti potvrdit papírové předpoklady proti rezervě Chrudimi, hosté však předvedli dobrý výkon...Celý článek »
vydáno před 6 let 30 týdnů
Třemošnice - Chrudimská rezerva nezažívá v krajském přeboru tak úspěšná léta, jako ta předchozí. Další porážku zaznamenala v zápase proti Třemošnici...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Slatiňany - I.A třída přinesla derby se vším všudy! Druhá chrudimská rezerva se střetla se Slatiňany. Celkem 130 diváků mohlo domů odejít spokojeno....Celý článek »
vydáno před 6 let 49 týdnů
Letohrad - Krajský přebor má za sebou další kolo, Chrudimští opět bodovali a potvrdili své umístění v horní části tabulky. Tentokrát se radovali v...Celý článek »