Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 14°C
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Chrudim – O nadcházejícím víkendu mají pokračovat dětské dny, přesto bude možná nejlepší s dětmi zamířit k vodě. Vedro i zrající obilí připomíná...Celý článek »
vydáno před 4 roky 47 týdnů
Chrudim - Vedro vystřídají lijáky, všední dny se promění ve víkendový odpočinek. Nebo třeba taky ne, ale program činností, tanečních zábav a...Celý článek »
vydáno před 6 let 16 týdnů
Pardubice/Hlinsko - Pardubický pivovar zvýšil loni produkci piva o 17 procent téměř na 85 tisíc hektolitrů. Vyplývá to ze zprávy tiskového mluvčí...Celý článek »
vydáno před 7 let 38 týdnů
Hlinsko/Pardubice - Hlinecký pivovar Rychtář stočil v červenci nejvíce sudového piva ve své historii. Vyplývá to z informace šéfa výroby zdejšího...Celý článek »
vydáno před 8 let 11 týdnů
Chrudim - Už několik měsíců upoutávají plakáty s Václavem Neckářem kolemjdoucí Chrudimáky. Koncert legendárního zpěváka se konečně uskuteční 27...Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Žlebské Chvalovice/Hlinsko - Adventní čas vybídl zdejší pivovary, aby přišly na trh s netradičními pivy, které dosud nevyráběly. Jak minipivovar ve...Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Hlinsko - Majitel hlineckého Pivovaru Rychtář má od začátku února nový obchodní název. Stávající akciová společnost K Brewery Trade se proměnila na...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Hlinsko - Novým obchodním ředitelem Pivovaru Rychtář se stane od 1. února Milan Janírek. Nahradí ve funkci Lenku Vedrovou, jež z hlineckého...Celý článek »