Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 28 týdnů 2 dny
Chrudim – O nafukovací hale se uvažovalo už v roce 2019. Jednání s Pardubickým krajem a zdejším gymnáziem ale k ničemu nevedlo a město bylo odmítnuto...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 1 den
Chrudim –  Minulý rok se oprava zdržela kvůli neúspěšnému výběrovému řízení, letos je tomu jinak. Právě dnes na odboru investic...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 1 den
Chrudimsko – Obávanému zloději, který kradl jízdní kola po celém okrese, bylo 26 let a vydělával si tímto způsobem na drogy. Než ho policie zadržela...Celý článek »
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Chrudim – Ačkoliv se od zpomalujících retardérů pomalu upouští, protože způsobují ještě více škodlivých emisí a hluku, což je zvláště v obydlených...Celý článek »
vydáno před 1 rok 30 týdnů
Chrudim – V Chrudimi existují dvě legální plochy pro tvorbu graffiti od podzimu 2005 a není neobvyklé, že k nim vedou často i kroky turistů. Za celou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim − Po té, co zastupitelstvo schválilo „ať to stojí, co to stojí“ astronomickou částku na slibovanou opravu kašny Brusel, protože si ji...Celý článek »
vydáno před 1 rok 33 týdny
Chrudim – Kam až oko webkamery i vedení města dohlédne, v úseku, kde se napojuje Kollárova ulice na Širokou ulici, zeje už několikátý den...Celý článek »
vydáno před 2 roky 2 týdny
Chrudim – Jedním z jedenácti bodů, které včera projednávala Rada města, byl návrh rozpočtu na rok 2022. Město si také vzalo 50 milionový úvěr na akci...Celý článek »
vydáno před 2 roky 6 týdnů
Chrudim – Čas od času se takové případy objeví. Žena z Chrudimi upozornila strážníky městské policie na skupinku mladíků, kteří možná mezi okružními...Celý článek »
vydáno před 2 roky 7 týdnů
Chrudim – Když se řekne Na Výsluní, někoho možná napadnou turnaje v petanqu, oblíbená hospoda, nebo rok staré sliby pirátského místostarosty Aleše...Celý článek »