Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 8°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 8 let 44 týdny
Chrudim - V úterý ve čtyři hodiny odpoledne přijali strážníci anonymní oznámení o nálezu injekční stříkačky ve Fibichově ulici. Hlídka stříkačku...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Chrudim - Ve středu po poledni volala strážníkům pracovnice prodejny Billa, že se u nich nalezla v koši odhozená injekční stříkačka. Hlídka stříkačku...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - V pondělí před 17. hodinou přijali strážníci městské policie upozornění od občana, že pod Myší dírou se povaluje pohozená injekční...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 4 dny
Chrudim – Chrudimská městská policie seznamuje v rámci osvěty už i malé děti navštěvující 1. a 2. třídu, co mají dělat při nálezu injekční stříkačky...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim – Krom obvyklých a nepříjemných pokut za parkování, řešili strážníci městské policie v úterý 17. září i dva podstatně zajímavější případy....Celý článek »
vydáno před 2 roky 8 týdnů
Chrudim – Dětská hřiště ve městě stále přibývají – v současné době se dokonce soutěží o další „Rákosníčkovo hřiště“. Jejich stav se však s...Celý článek »
vydáno před 3 roky 5 týdnů
Chrudim/Hrochův Týnec – Řidiči dobře znali semafor, který v centru Hrochova Týnce nechal instalovat zdejší městský úřad. Zařízení, jež „házelo“...Celý článek »
vydáno před 4 roky 2 týdny
Chrudim – Jak již Chrudimské noviny jako první informovaly, klienty Centra sociálních služeb a pomoci, kteří bydlí v domě nacházejícím se v...Celý článek »
vydáno před 4 roky 9 týdnů
Chrudim – Centrum sociálních služeb a pomoci (CSSP) přijde o jeden ze svých „pečovánků“. Vlastníkem všech domů s pečovatelskou službou je samotné...Celý článek »
vydáno před 5 let 18 týdnů
Pardubice - Nepříjemný zážitek má za sebou žena, kterou vystrašil zakuklenec v maskáčovém oblečení pobíhající a hulákající po lese se...Celý článek »