Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 let 26 týdnů
Chrudim - Během včerejšího dne přijali strážníci opakované upozornění na výskyt velkého psa, který se měl potulovat na různých místech po městě....Celý článek »
vydáno před 11 let 34 týdny
Slatiňany - V úterý před 18. hodinou byli strážníci voláni do Slatiňan. Kdosi tam uvázal u tamního hřebčína ke stromu německého ovčáka. Opodál...Celý článek »
vydáno před 11 let 48 týdnů
Slatiňany - V sobotu po 14. hodině přijali strážníci oznámení o špatném parkování aut v místní Kaštance. Výsledkem bylo 12 pokut a 27 výzev...Celý článek »
vydáno před 11 let 50 týdnů
Slatiňany - V úterý před osmou hodinou ranní upozornil anonymní oznamovatel strážníky, že v Neumannově ulici brání zaparkované auto v provedení...Celý článek »
vydáno před 12 let 2 dny
Chrudim - V úterý po 17. hodině informoval anonymní oznamovatel strážníky, že u veterinární kliniky Na Valech se povaluje jakýsi opilec a kolem...Celý článek »
vydáno před 12 let 2 týdny
Slatiňany - Majitel zahrádky v Čechově ulici nahlásil v úterý strážníkům, že mu někdo poškodil plot. Co vedlo zatím neznámého škůdce k tomu, že...Celý článek »
vydáno před 12 let 4 týdny
Chrudim - O volně pobíhajícím kříženci černé barvy v Olbrachtově ulici informoval ve čtvrtek odpoledne strážníky anonymní oznamovatel. Hlídka psa na...Celý článek »
vydáno před 12 let 4 týdny
Chrudim - Ve čtvrtek v půl druhé odpoledne přijali strážníci oznámení, že na Tyršově náměstí volně pobíhá pitbull. Oznamovatelka jim současně...Celý článek »
vydáno před 12 let 5 týdnů
Slatiňany - V pátek po půl osmé večer přijali strážníci oznámení od ženy ze Slatiňan, že jejich sousedka sprostě nadává její rodině.  Strážníci...Celý článek »
vydáno před 12 let 12 týdnů
Slatiňany - Rozzlobený motorista volal v neděli v 11.10 hodin na linku 156 a stěžoval si na partu Romů, která měla podle jeho sdělení házet u...Celý článek »