Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 18 týdnů 6 dnů
Pardubický kraj – Policie vydala naléhavé upozornění, aby si lidé prověřovali podvodné telefonáty z banky pod záminkou bezpečného uložení peněz do...Celý článek »
vydáno před 2 roky 45 týdnů
Chrudim – Většina místních supermarketů nepříliš úspěšně bojuje s parkováním aut těch řidičů, kteří současně nejsou i zákazníky daného obchodu....Celý článek »
vydáno před 4 roky 9 týdnů
Chrudim – „Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne“. O pravdivosti tohoto rčení se nyní přesvědčil třiadvacetiletý mladík, který...Celý článek »
vydáno před 5 let 30 týdnů
Chrudim – V minulém týdnu zahájili policisté ze zdejší kriminální služby trestní stíhání třiatřicetiletého muže, který je podezřelý ze spáchání...Celý článek »
vydáno před 5 let 38 týdnů
Chrudim – Kdo by neznal „doktora Blažka“, tedy muže, jenž pod nejrůznějšími záminkami loudí peníze na benzín. Kdo by také neznal partičku Rumunů,...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Chrudim – Rozsáhlou síť podvodníka, jenž operoval jak na Chrudimsku, tak na Slovensku, odkryli převážně policisté z chrudimské hospodářské kriminálky...Celý článek »
vydáno před 6 let 23 týdny
Chrudim - Podvodník na útěku, policisté v pohotovosti. Místní kriminalisté pátrají po výtečníkovi, který nasliboval hory doly, inkasoval zálohy a...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Chrudim - Drobná zlodějinka, která pravděpodobně prochází celé řadě lidí a nikdy se na ni nepřijde. V současné době si však chrudimská kriminálka...Celý článek »
vydáno před 7 let 4 týdny
Pardubice - Kriminálka začala trestně stíhat manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, ovšem nabízené zboží, i přes...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Pardubice - Čtyřicetiletý muž, který se vydal „na nákupy“, byl pracovníkovi ostrahy jistého nákupního centra dost dobře povědomý. Nápadně se totiž...Celý článek »