Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 let 27 týdnů
Monako - Cena Evy Novotné. Přesně tak byla pojmenována 281. Malá cena Monaka, která se běžela na tradičním okruhu na Monaku nedaleko Slatiňan.  Celý článek »
vydáno před 11 let 1 týden
Slatiňany - Každý měsíc se na Monaku koná tradiční Malá cena a ne jinak tomu bylo i v měsíci listopadu. Nyní vše proběhlo bez komplikací, a tak se už...Celý článek »
vydáno před 9 let 11 týdnů
Monako - Na konci březnového měsíce došlo na běžeckém okruhu na Monaku k 309. Malé ceně Monaka. Díky pěknému jarnímu počasí si běžci dokázali...Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Slatiňany/Škrovád - Ani ve sváteční den běžci na monacké trati nezaháleli. Hojná účast přinesla předpokládané vítěze a také překonání řady osobních...Celý článek »
vydáno před 9 let 30 týdnů
Monako - Předposlední letošní Malá cena Monaka s pořadovým číslem již 304. přinesla i přes silný vítr sedmnáct osobních rekordů. Jeden z nich si...Celý článek »
vydáno před 9 let 37 týdnů
Monako - V nervydrásajícím závěru celkem 303. Malé ceny Monaka nakonec o jednu vteřinu předběhl Jan Vodehnal své kolegy ze Slatiňan a Skutče a v čase...Celý článek »
vydáno před 9 let 40 týdnů
Monako - Již v pořadí osmý ročník monackého maratonu přinesl druhý nejvyšší rekord v počtu účastníků, na startu se jich totiž sešla necelá padesátka...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Monako - Tradiční běh na Monaku se v měsíci srpnu opět vydařil, běžci dokázali překonávat osobní rekordy na dlouhé i kratší trati. Nejvíce se, jak se...Celý článek »
vydáno před 10 let 8 týdnů
Monako - Ve středu 23. dubna se v ideálním běžeckém počasí konala 298. Malá cena Monaka, která byla ve znamení překonání osobních rekordů. Vylepšeno...Celý článek »
vydáno před 10 let 25 týdnů
Monako - Vánoční atmosféra na Štědrý den na Monaku byla opravdu sváteční. Sešel se zde totiž rekordní počet běžců, který si to rozdal o prvenství,...Celý článek »