Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 1 rok 9 týdnů
Chrudim – Blíží se den, v němž mohou obyvatelé města projevit svou solidaritu s těmi, jimž se nedostává. Jak finančních prostředků, tak mnohdy ani...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – V několika krocích, které v podstatě pokryjí celé letní prázdniny a skončí až v září, budou plynaři opravovat vedení v okolí Lidlu. Pro...Celý článek »
vydáno před 2 roky 50 týdnů
Chrudim – Část marketů na území města prošla, nebo teprve projde modernizací. Rozkopané parkoviště je před OD Tesco, přestavbu absolvoval Penny...Celý článek »
vydáno před 6 let 50 týdnů
Chrudim - Po předchozím neúspěchu se do města opět vrací soutěž, která by měla zaujmout především mladé maminky s dětmi. Jeden z ...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Chrudim - Během čtvrtečního dne chytili v místních prodejnách Lidl a Tesco zloděje, kteří se napakovali zboží a chtěli zmizet bez placení. Do...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Chrudim - V pondělí před 20. hodinou volali strážníkům z prodejny Lidl, že tam mají zadrženou zlodějku. Ta si chtěla z prodejny odnést...Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Chrudim - Pracovnice prodejny Lidl volala v pátek ve 14.35 hodin městským strážníkům, že zde zadrželi zloděje jejich zboží. Hlídka, která sem za...Celý článek »
vydáno před 8 let 43 týdny
Chrudim - V neděli v 17 hodin volala strážníkům vedoucí prodejny Lidl, že tam mají zadržené tři zloděje. Současně poznamenala, že mají...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Pardubice - Do prodejny Lidl a Tesco si přišli dva muži, propuštění před nedávnem na prezidentskou amnestii, ukrást něco dobrého na zub. Po prvním z...Celý článek »
vydáno před 9 let 13 týdnů
Chrudim - V pondělí po 13. hodině se strážníkům dostala informace o dvou mužích, kteří si to mezi sebou rozdali u prodejny Lidl. Když na místo...Celý článek »