Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 15°C
Pozítří: 14°C
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim – Po prohře s Uherským Hradištěm bylo jasné, že o přímý sestup se utkají Tuněchody s Havířovem. Hrálo se na dvě vítězná utkání a ten, kdo...Celý článek »
vydáno před 5 let 4 týdny
Tuněchody - Pět jednotek hasičů vyjíždělo 7. března o půl jedenácté dopoledne hodin do Tuněchod, do domu s pečovatelskou službou, kde došlo...Celý článek »
vydáno před 5 let 29 týdnů
Tuněchody/Heřmanův Městec - Ve středu 16. září v 17.36 hodin vyráželi k nehodě dvou motorkářů profesionální hasiči z Pardubic a...Celý článek »
vydáno před 5 let 48 týdnů
Tuněchody/Chrudim/Heřmanův Městec - O prodlouženém víkendu se na Chrudimsku „bumbalo“ jak o život. Na tom by nebylo zase tak nic neobvyklého, kdyby...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Velký úspěch zaznamenal chrudimský inline hokej! Místní Eagles dokázali v silné konkurenci na domácím stadionu postoupit do finále Českého...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Nejdůležitější zápasy v sezóně jsou právě před úhřetickými in-line hokejisty. Po další neúspěšné sezóně musí dvakrát porazit Přerov, aby se...Celý článek »
vydáno před 7 let 43 týdny
Tuněchody - Obec uspěla u krajského úřadu s žádostí o znovuobnovení zastavování vlaků, pendlujících na trase Chrudim - Holice, na zdejší vlakové...Celý článek »
vydáno před 7 let 45 týdnů
Pardubice / Beroun - Další dvě utkání extraligy v in-line hokeji mají za sebou Mad Parrots Úhřetice. V Berouně sice na bodový zisk nedosáhly, o den...Celý článek »
vydáno před 7 let 46 týdnů
Kladno - Hokejisté na kolečkových bruslích z Úhřetic mají za sebou první letošní úspěch. Na půdě Kladna totiž vrátili Čertům porážku z minulého týdne...Celý článek »
vydáno před 7 let 48 týdnů
Vestec/Tuněchody - V pondělí před 17. hodinou došlo na silnici mezi Vestcem a Tuněchody k havárii nákladního auta. Náklaďák sjel do příkopu...Celý článek »